Novice Arhiv novic

Feb
Dvoživke na Večni poti - postavljanje ograje

Leto je naokoli. Lepo vreme in dvig temperature pa bo kmalu spodbudilo dvoživke, da začnejo svojo pot proti mrestiščem.

Da jim preprečimo žalostno usodo, ki bi jih čakala na prometni cesti, vas vabimo, da se nam pridružite pri postavljanju ograje.

Z delom bomo začeli v petek, 22. 2. 2019, ob 10. uri. Dobimo se na parkirišču nasproti ZOO-ja. S seboj imejte odsevne jopiče, rokavice, delovno obleko in če je mogoče tudi kakšno kladivo. Za malico bo poskrbljeno.

Zaradi lažje organizacije vas prosimo, če nam lahko svojo udeležbo sporočite na: dvozivke.vecnapot@gmail.com. Prav tako smo vam na tem naslovu dostopni za vse ostale informacije.

Za nadaljnji potek akcije pa spremljajte blog: http://dvozivke.blogspot.com/

Lepo vabljeni!

© 2019 Herpetološko društvo – Societas herpetologica slovenica. Vse pravice pridržane.