Herpetološko poletje / ArhivArhiv projektov

Trajanje: 01. 01. 2012 do 31. 12. 2012

Projekt Herpetološko poletje je projekt namenjen predvsem študentom za pridobivanje izkušenj na področju raziskovanja in spremljanja dvoživk in plazilcev. To smo dosegali z raznolikimi izobraževalnimi aktivnostmi kot so predavanja, delavnice v vrtcih in šolah, kjer prinesemo tudi živali, da se jih udeleženci lahko dotaknejo, terenske delavnice, kjer udeleženci sami raziskujejo in iščejo dvoživke ali plazilce v naravi, sodelovanje na večjih organiziranih dogodkih (taborniški feštival, festival Lupa), in osebna svetovanja za pomoč pri reševanju problematike dvoživk in cest.

Sofinancer: Študentska organizacija Univerze v Ljubljani