Spoštovani člani,

vabimo vas k sodelovanju na redni letni skupščini Herpetološkega društva – Societas herpetologica slovenica, ki bo letos zaradi zaradi preprečevanja širitve okužbe s koronavirusom in ob smiselnem upoštevanju priporočil Sveta za nacionalno varnost Republike Slovenije oziroma Nacionalnega inštituta za javno zdravje izjemoma potekala na daljavo preko elektronske pošte.

Možnost sodelovanja bo preko elektronske pošte med

12:00 24. 3. in 12:00 28.3. 2020. V kolikor niste prejeli elektronske pošte s
tem vabilom nam pišite na  info@herpetolosko-drustvo.si

Zaradi izrednih okoliščin bomo na skupščini potrjevali samo najnujnejše

sklepe:

  1. Vsebinsko poročilo 2019
  2. Finančno poročilo 2019
  3. Predlagani sklepi skupščine 2020
  4. Volitve podpredsednika_ce
  5. Potrditev izvršnega odbora SHS

Vljudno vabljeni k sodelovanju.